Dřevěné lounge křeslo Teulat Nara
6 323 Kč
SKU: 35e6773308cc Kategorií: Heureka.cz, Křesla, Křesla a taburety, Nábytek, Obývací pokoj Štítek: Výrobce Teulat
Popis
Produkt Dřevěné lounge křeslo Teulat Nara od značky Teulat najdete v našem katalogu za cenu 6323 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Teulat
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Křesla a sezení | Křesla
ID produktu: MR-16054_TE
Lounge křeslo Nara od značky Teulat ve své zdánlivé jednoduchosti skrývá řadu propracovaných detailů. Každá jeho linie a křivka dokonale zapadají do celkového designu křesla v přírodním odstínu dřeva. Nara skvěle doladí interiéry zařízené ve skandinávském či minimalistickém stylu. Sjednoťte sedací nábytek ve svém domově. Kolekce Nara nabízí také stylové jídelní židle v obdobném designu.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| výška | 71 cm |
|---|---|
| šířka | 55 cm |
| hloubka | 57 cm |
| výška sedu | 38 cm |
| hmotnost | 11 kg |
| konstrukce | MDF, dýha |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | MDF |
| Materiál podnože | Dřevo |




