Dřevěné počítadlo Bloomingville Marcello
1 154 Kč
SKU: cacc208389e4 Kategorie: Dětské zboží, Heureka.cz, Hračky, Plyšové hračky Štítek: Výrobce Bloomingville
Popis
Produkt Dřevěné počítadlo Bloomingville Marcello od značky Bloomingville najdete v našem katalogu za cenu 1154 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Bloomingville
Kategorie: Bydlení a doplňky | Bytové doplňky | Doplňky do dětského pokoje | Dětské úložné prostory | Boxy a koše na hračky
ID produktu: BV-82054253
Jednoduché a stylové počítadlo Bloomingville Marcello je praktickou učící pomůckou pro děti. V horní části počítadla je křídová tabule pro malování a první psaní. Krásný retro doplněk bude bavit děti každého věku.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 40 cm |
|---|---|
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 4 cm |
| Hračka | 100% překližka |
| Doporučený věk | +3 roky |
| Certifikace | FSC ® 100%, Překližka |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Překližka |




