Dřevěný jídelní stůl RAGABA TRIVENTI 80 x 80 cm s bílou podnoží
9 188 Kč
Popis
Produkt Dřevěný jídelní stůl RAGABA TRIVENTI 80 x 80 cm s bílou podnoží od značky Ragaba najdete v našem katalogu za cenu 9188 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Ragaba
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: RAGABATT11
Jídelní stůl RAGABA TRIVENTI bude nadčasovým minimalistickým kouskem do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchými liniemi se štíhlou vysokou podnoží, která dodá celému kousku na vznešenosti a eleganci. Deska s přirozenou strukturou dřeva je vyrobena z jasanového masivu, stejně tak jako podnož, která je natřena bílým lakem. Stůl se bude skvěle vyjímat v moderní kuchyni či jídelně spolu s doplňky a nábytkem v podobně laděných barvách.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Deska | Jasanové dřevo |
| Podnož | Jasanové dřevo |
| Hmotnost | 20 kg |
| Max. nosnost | 100 kg |
| Designér | Marcin Gładzik |
| Vyžaduje montáž | Ano |
| Barva | Bílá |




