Dřevěný konferenční stolek RAGABA CONTRAST PICK 103 x 97 cm s bílou podnoží
12 040 Kč
SKU: bd95c0389aca Kategorií: Heureka.cz, Konferenční stolky, Nábytek, Obývací pokoj, Stolky do obývacího pokoje Štítek: Výrobce Ragaba
Popis
Produkt Dřevěný konferenční stolek RAGABA CONTRAST PICK 103 x 97 cm s bílou podnoží od značky Ragaba najdete v našem katalogu za cenu 12040 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Ragaba
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční stolky
ID produktu: RAGABACTPW
Minimalistický konferenční stolek RAGABA CONTRAST PICK dodá vašemu interiéru příjemnou a útulnou atmosféru. Oválná trojúhelníková deska z jasanového dřeva se snoubí s lehce zešikmenou podnoží ze stejného materiálu. Kouzlo stolku dodává přírodní struktura dřeva s jeho výraznou kresbou. Tento ležérní stolek bude designovým kouskem do moderních, ale i klasicky laděných prostorů.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva podnože stolku je bílá.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 31 cm |
|---|---|
| Šířka | 103 cm |
| Hloubka | 97 cm |
| Tloušťka desky | 2,8 cm |
| Deska | Jasanové dřevo |
| Podnož | Jasanové dřevo |
| Dekor desky | Dub |
| Hmotnost | 14 kg |
| Max. nosnost | 35 kg |
| Designér | Marcin Gładzik |




