Dřevěný konferenční stolek RAGABA CONTRAST SLICE 100 cm s černou podnoží
13 257 Kč
SKU: 3a1d1ab7bd16 Kategorií: Heureka.cz, Konferenční stolky, Nábytek, Obývací pokoj, Stolky do obývacího pokoje Štítek: Výrobce Ragaba
Popis
Produkt Dřevěný konferenční stolek RAGABA CONTRAST SLICE 100 cm s černou podnoží od značky Ragaba najdete v našem katalogu za cenu 13257 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Ragaba
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční stolky
ID produktu: RAGABACTRB
Minimalistický konferenční stolek RAGABA CONTRAST SLICE dodá vašemu interiéru příjemnou a útulnou atmosféru. Kulatá deska z jasanového dřeva se snoubí s lehce zešikmenou podnoží ze stejného materiálu, což vytváří zajímavý kontrast. Kouzlo stolku dodává přírodní struktura dřeva s jeho výraznou kresbou. Tento ležérní stolek bude designovým kouskem do vašeho obývacího pokoje, kde nejlépe vynikne vedle vaší oblíbené pohovky či křesla.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 31 cm |
|---|---|
| Průměr | 100 cm |
| Tloušťka desky | 2,8 cm |
| Deska | Jasanové dřevo |
| Podnož | Jasanové dřevo |
| Dekor desky | Dub |
| Hmotnost | 14 kg |
| Max. nosnost | 35 kg |
| Designér | Marcin Gładzik |
| Certifikace | FSC 100% |
Související produkty
-

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 099 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová dřevěná barová židle Granite II. 65 cm
10 068 Kč DO OBCHODU -

Nardi Šedá plastová zahradní židle Cassia s područkami
2 590 Kč DO OBCHODU -

Cosmopolitan Design Sametové křeslo Vienna
15 513 Kč DO OBCHODU
