Dubová dětská postýlka Quax Cocoon 120 x 60 cm
11 598 Kč
Popis
Výrobce: Quax
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Dětské postýlky
ID produktu: 54F01-01003
Postýlka Cocoon je ze stejnojmenné řady nábytku od značky Quax. Krásný minimalistický design zaujme na první pohled. Praktický a funkční nábytek do dětského pokoje vyrobený z laminátu s masivní bukovou podnoží je elegantním řešením pro váš interiér. Jemný a vzdušný design se skvěle hodí do skandinávských interiérů s dalšími prvky z řady Cocoon, tím vytvoříte dokonalou souhru v každém prostoru. Do postýlky doporučujeme pohodlnou matraci Quax, která zaručí klidný spánek vašeho dítěte.
Pozn. Matrace není součástí balení. Postýlku lze výškově nastavit dle potřeby.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 89 cm |
|---|---|
| Šířka | 124 cm |
| Hloubka | 65 cm |
| Korpus | Laminát |
| Podnož | Bukové dřevo |
| Rozměr lůžka | 120 x 60 cm |
| Nastavitelná spodní výška | 30/45/60 cm |
| EN norma | EN 716:2017 |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Laminát |




