Dubová dvoulůžková postel Kave Home Alguema 160 x 200 cm
25 335 Kč
Popis
Výrobce: Kave Home
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Postele a rošty | Postele
ID produktu: LF-N0100017MM40
Dvoulůžková postel Alguema z dílny značky Kave Home je dodávána včetně roštu a prostorného čela. Je vyrobená z dubové dýhy s velmi atraktivní a výraznou kresbou, která dokonale zútulní interiér. Díky této stylové sérii můžete navíc celou vaši ložnici dokonale sjednotit – najdete v ní noční stolky i komody různých velikostí, které se budou skvěle doplňovat. Alguema se hodí především do rustikálních interiérů, nadchne všechny milovníky přírodních materiálů.
Pozn.: Matrace není součástí balení.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 32/96 cm |
|---|---|
| Šířka | 170 cm |
| Hloubka | 212 cm |
| Výška podnože | 12,5 cm |
| Spací plocha | 160 x 200 cm |
| Hmotnost | 73 kg |
| Max. nosnost | 350 kg |
| Rošt | Lamely |
| Počet lamel | 17 |
| Konstrukce | Dubová dýha |




