Dubová jídelní židle ROWICO HARLAN s výpletem s područkami
8 790 Kč
Popis
Výrobce: Rowico
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle
ID produktu: RO-123014
Představujeme vám jídelní židli HARLAN od značky ROWICO. Židle je inspirovaná klasickým designem sedacího nábytku z 60. let minulého století. Její krásné, dubové tělo v přírodní barvě bude jako dělané do každého rustikálního nebo scandi interiéru. HARLAN sází na jednoduchost a minimalismus, zaujme však svým proplétaným sedákem. Umístěte židli k barevně ladícímu jídelnímu stolu a užijte si bohaté hostiny v pohodlí. Nákupem setu židlí HARLAN rozhodně neuděláte chybu! K dispozici je také varianta z tmavého dubu, nebo varianta bez područek.
Pozn.: Židle prodáváme pouze v páru.
Pozn. 2: Barva židle odpovídá úvodní fotografii, ostatní produktové fotografie jsou pouze ilustrační. Na interiérové fotografii se nachází varianta židle bez područek.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 86 cm |
|---|---|
| Šířka | 56 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 46 cm |
| Výška područek | 67 cm |
| Výplet | Papírová šňůrka |
| Podnož | Lakovaný dub |
| Maximální nosnost | 110 kg |
Související produkty
-

Prodlužovací sada k postýlce Quax Yume
11 572 Kč DO OBCHODU -

Unique Furniture Kovová jídelní židle Kirkland
1 868 Kč DO OBCHODU -

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová pohovka Anarela 260 cm s odnímatelným potahem
55 737 Kč DO OBCHODU
