Dubová knihovna ZUIVER SEVEN 160 x 60 cm
23 916 Kč
SKU: 965a06f7e8bf Kategorií: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Knihovny, Nábytek, Skříně a komody Štítek: Výrobce Zuiver
Popis
Produkt Dubová knihovna ZUIVER SEVEN 160 x 60 cm od značky Zuiver najdete v našem katalogu za cenu 23916 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Zuiver
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Knihovny
ID produktu: 4100104
Knihovna SEVEN značky ZUIVER z dubového dřeva v přírodním odstínu si vás získá svým hravým designem. Atypické prostory sedmi otevřených polic vám umožňují popustit uzdu fantazie a být kreativní v tom, jakým způsobem do nich umístíte vaše knihy, dekorace nebo drobné květiny. SEVEN je navržena tak, aby ji bylo možné umístit svisle či vodorovně. Obohaťte svůj obývací pokoj, čítárnu nebo ložnici o jedinečný kus nábytku.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 160 cm |
|---|---|
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Knihovna | Dubové dřevo, dýha |
| Hmotnost | 42 kg |
| Max. nosnost | 30 kg |
| Rozměr balení | 168x43x68 cm |
| Vyžaduje montáž | Ne |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dřevo masiv |
Související produkty
-

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Hnědá sametová dvoulůžková postel Whale 140 x 200 cm
13 990 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová dřevěná barová židle Granite II. 65 cm
10 068 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Rozkládací pohovka Gloria 280 cm, levá
89 174 Kč DO OBCHODU
