Dubová komoda Kave Home Lenon 104,5 x 40 cm
29 938 Kč
Popis
Výrobce: Kave Home
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Komody
ID produktu: LF-M0400005MM40
Komoda Kave Home Lenon je nádherným designovým kouskem do moderních a skandinávských interiérů. Je vyrobená z masivního dubového dřeva a dubové dýhy. Komoda disponuje úložným prostorem v podobě osmi uzavřených polic, které jsou ukryty za čtyřmi dvířky. Materiál komody má certifikát FSC, který zaručuje šetrnou a ekologickou výrobu. Komoda bude vypadat skvěle především ve skandinávských interiérech s přírodními prvky.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 144 cm |
|---|---|
| Šířka | 104,5 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Výška podnože | 25 cm |
| Průměr podnože | 3 cm |
| Rozměr police | 28x47x32,5 cm |
| Hmotnost | 66,5 kg |
| Max. nosnost polic | 20 kg |
| Max. nosnost celkem | 80 kg |
| Korpus | Dubové dřevo, dubová dýha |




