Dubová nástěnná police MOJO MINIMAL 29,5 x 29,5 cm
3 089 Kč
Popis
Výrobce: MOJO
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Úložné prostory | Regály a poličky
ID produktu: MJ013CN
Mladá a perspektivní značka MOJO přichází s novou jedinečnou řadou nábytku MINIMAL. Jedním z nich je nástěnná police, která zaujme svou jednoduchou elegancí a minimalistickým provedením. Police z dubové dýhy v přírodním odstínu se stane nejen ozdobou, ale především praktickým kouskem ve vaší domácnosti. Pozornosti neuteče hlavně díky jejímu perfektnímu geometrickému tvaru čtverce, který se skvěle doplňuje se stolky od MOJO. Dolaďte svůj moderní interiér k naprosté dokonalosti s neotřelým designem nábytku z kolekce MINIMAL.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| výška | 29,5 cm |
|---|---|
| šířka | 29,5 cm |
| hloubka | 29,5 cm |
| tloušťka hrany | 12 mm |
| Konstrukce | Dubová dýha Charismo |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dýha |
| Rozpětí | Do 100 cm |




