Dubový jídelní stůl ZUIVER STORM 128 cm
25 149 Kč
Popis
Výrobce: Zuiver
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: 2100151
Kulatý jídelní stůl STORM značky ZUIVER představuje díky svým propracovaným a zajímavým detailům opravdové umělecké dílo. Jeho deska z dubové dýhy je od svého okraje oddělena výraznou drážkou. Okraj i podnož pak tvoří masivní dubové dřevo a celý stůl vyniká přírodní kresbou – ta vnese do interiéru hřejivou atmosféru a okamžitě mu dodá pocit útulna. STORM skvěle vynikne v rustikálních prostorech, ve kterých mu to bude slušet například s jídelními židlemi BONNET. Přesvědčit se o tom můžete na interiérových fotografiích.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Průměr | 128 cm |
| Tloušťka desky | 5 cm |
| Průměr podnože | 6,7 cm |
| Hmotnost | 28 kg |
| Max. nosnost | 100 kg |
| Deska | Dubová dýha, dubové dřevo |
| Podnož | Dubové dřevo |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dřevo masiv |




