Dubový konferenční stolek Hübsch Heritage 86 cm
8 640 Kč
SKU: 7448af916c4f Kategorií: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Konferenční stolky, Nábytek, Stoly a stolky Štítek: Výrobce Hübsch
Popis
Produkt Dubový konferenční stolek Hübsch Heritage 86 cm od značky Hübsch najdete v našem katalogu za cenu 8640 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Hübsch
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční stolky
ID produktu: 881516
Jednoduchý konferenční stolek Heritage od značky Hübsch vám poskytne ideální místo na odkládání nápojů, knih nebo zkrátka čehokoliv, co chcete mít po ruce. Díky svému kulatému tvaru a konstrukci z dubové dýhy vnese do prostoru hřejivější a útulnější atmosféru. Umístěte ho do boho, scandi nebo minimalistických interiérů, kde mu to bude náramně slušet. Stolek Heritage nabízíme i v další velikosti.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 40 cm |
|---|---|
| Hmotnost | 12 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Podnož | Dubové dřevo |
| Certifikace FSC | Ano |
| Vyžaduje montáž | Ano |
| Průměr | 86 cm |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dýha |
| Materiál podnože | Dřevo |
Související produkty
-

Micadoni Bílá bouclé rohová pohovka Kate 285 cm, levá
41 552 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Béžová pohovka Anarela 260 cm s odnímatelným potahem
55 737 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Hnědá sametová dvoulůžková postel Whale 140 x 200 cm
13 990 Kč DO OBCHODU -

Nardi Šedá plastová zahradní židle Cassia s područkami
2 590 Kč DO OBCHODU
