Dubový konferenční stolek Kave Home Yoana 80 x 80 cm s bílou podnoží
10 598 Kč
SKU: 8914d8b936dd Kategorií: Heureka.cz, Konferenční stolky, Nábytek, Obývací pokoj, Stolky do obývacího pokoje Štítek: Výrobce Kave Home
Popis
Produkt Dubový konferenční stolek Kave Home Yoana 80 x 80 cm s bílou podnoží od značky Kave Home najdete v našem katalogu za cenu 10598 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Kave Home
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční stolky
ID produktu: LF-T0600018MM40
Konferenční stolek Yoana s minimalistickým designem pochází z rukou designérů značky Kave Home. Jednoduchou, bíle lakovanou kovovou konstrukci doplňují dvě prostorné desky z dubové dýhy. Díky spodní desce je odkládací prostor stolku opravdu velkolepý. Yoana působí nadčasově a do vašeho interiéru vnese nádech severské čistoty a elegance.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 35 cm |
|---|---|
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Tloušťka desky | 12 mm |
| Prostor pod spodní deskou | 0,5 cm |
| Hmotnost | 15,3 kg |
| Max. nosnost police | 10 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Police | Dubová dýha |
| Konstrukce | Lakovaný kov |
Související produkty
-

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Kave Home Bavlněný povlak na polštář Lunira 50 x 50 cm
662 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Bílá bouclé rohová pohovka Kate 285 cm, levá
41 552 Kč DO OBCHODU -

Marckeric Manšestrová barová židle Arus 66 cm
2 546 Kč DO OBCHODU
