Dubový odkládací stolek Hübsch Folk 35 cm
9 476 Kč
SKU: b4908241105c Kategorií: Heureka.cz, Ložnice, Nábytek, Stolky do ložnice, Toaletní stolky Štítek: Výrobce Hübsch
Popis
Produkt Dubový odkládací stolek Hübsch Folk 35 cm od značky Hübsch najdete v našem katalogu za cenu 9476 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Hübsch
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky
ID produktu: 881111F
Odkládací stolek Folk od značky Hübsch poslouží jako úschovné místo pro nejrůznější předměty a jeho desku můžete využít jako odkládací plochu nebo výstaviště pro pokojovou rostlinu či jinou dekoraci. Stolek je vyroben z kombinace dubového masivního dřeva a dubové dýhy v jeho přírodním odstínu. Design oplývající krásou přirozenosti materiálu doplní každý interiér.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| výška | 70 cm |
|---|---|
| průměr | 35 cm |
| hmotnost | 10 kg |
| deska | Dubová dýha |
| podnož | Dubové dřevo |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dýha |
| Materiál podnože | Dřevo |




