Dubový rozkládací jídelní stůl DUTCHBONE BARLET 200/240 x 90 cm
35 219 Kč
Popis
Výrobce: Dutchbone
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: 2100161
Po náročném pracovní dni se každý těší na společnou večeři doma s rodinou. U prostorného stolu BARLET od značky DUTCHBONE si společné jídlo opravdu vychutnáte! Promění jídelnu v útulné místo, kam se budete rádi vracet. Díky funkci rozkladu navíc kdykoliv snadno pohostíte i větší počet hostů. Dubová dýha a originálně tvarovaná podnož s sebou přinesou hřejivou atmosféru, kterou si zamilujete. BARLET je dostupný také v oválném provedení, vybrat si můžete mezi dubovou a ořechovou dýhou.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Šířka | 200/240 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Tloušťka desky | 2,5 cm |
| Hmotnost | 55,5 kg |
| Max. nosnost | 100 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Podnož | Kaučukové dřevo |
| Barva | Přírodní |
| Materiál | Dýha |
Související produkty
-

Prodlužovací sada k postýlce Quax Yume
11 572 Kč DO OBCHODU -

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Nardi Šedá plastová zahradní židle Cassia s područkami
2 590 Kč DO OBCHODU -

Micadoni Hnědá sametová dvoulůžková postel Whale 140 x 200 cm
13 990 Kč DO OBCHODU
