Dubový TV stolek Kave Home Yoana 160 x 40 cm s bílou podnoží
16 625 Kč
SKU: 45fde7c3b44a Kategorií: Bydlení a doplňky, Heureka.cz, Nábytek, Stoly a stolky, TV stolky Štítek: Výrobce Kave Home
Popis
Produkt Dubový TV stolek Kave Home Yoana 160 x 40 cm s bílou podnoží od značky Kave Home najdete v našem katalogu za cenu 16625 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Kave Home
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | TV stolky
ID produktu: LF-T0600022MM40
TV stolek Yoana s minimalistickým designem pochází z rukou designérů značky Kave Home. Jednoduchou, bíle lakovanou kovovou konstrukci doplňují tři prostorné desky z dubové dýhy. Odkládací prostor stolku opravdu velkolepý, využít ho můžete třeba na knihy, fotoalba nebo oblíbené dekorace. Yoana působí nadčasově a do vašeho interiéru vnese nádech severské čistoty a elegance.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 50 cm |
|---|---|
| Šířka | 160 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Tloušťka desky | 1,2 cm |
| Hmotnost | 24,7 kg |
| Max. nosnost celkem | 50 kg |
| Max. nosnost police | 10 kg |
| Deska | Dubová dýha |
| Police | Dubová dýha |
| Konstrukce | Lakovaný kov |




