Gazzda Dubový jídelní stůl Mushroom 126 cm
80 699 Kč
Popis
Výrobce: Gazzda
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly
ID produktu: GAZ-5A8-1015
Série stolků a stolů Mushroom od značky Gazzda oslavuje řemeslnou zručnost a krásu přírody! Produkty jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva, které je ošetřeno transparentním olejem. Stolky si vás získají svými čistými liniemi a výraznou kresbou použitého přírodního materiálu. Jsou nejen velice praktické a funkční, ale také s sebou přinesou nadčasové kouzlo kvalitního řemeslného zpracování dřeva. Stanou se středobody všech interiérů – od modernějších až po ty klasické. Kulatý jídelní stůl s prostornou deskou pohodlně pohostí až 6 osob. Doplňte jej masivními židlemi a užívejte si stolování jako nikdy předtím!
Pozn.: Uvedené rozměry jsou orientační a mohou se lišit v důsledku přirozených vlastností dřeva. Chcete-li zachovat krásu dřevěného povrchu, denně jej jemně otírejte čistým, suchým bavlněným hadříkem. Pro důkladnější čištění lze použít vlhký hadřík, ale ujistěte se, že jste povrch ihned osušili, abyste zabránili poškození vlhkostí, které může vést k vysychání nebo praskání dřeva. Na drobné skvrny použijte přírodní mýdlový čisticí prostředek vhodný pro dřevo a následně povrch okamžitě vysušte.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 75 cm |
|---|---|
| Průměr | 126 cm |
| Tloušťka desky | 2,5 cm |
| Hmotnost | 40,4 kg |
| Deska | Dubové dřevo |
| Podnož | Dubové dřevo |
| Povrch. úprava | Ošetřeno transparent. olejem |
| Ochrana podlahy | Pryžový těsnící pásek |
| Designér | Mustafa Cohadzic |
| Vyžaduje montáž | Ano |
Související produkty
-

Joseph Joseph Set šesti béžových plastových organizéru na boty Shoe-In
1 149 Kč DO OBCHODU -

Audo CPH Matně opálově bílé skleněné závěsné světlo AUDO TR II. 20 cm
6 965 Kč DO OBCHODU -

Bobochic Paris Bílá bouclé podnožka Envy 69 cm
8 890 Kč DO OBCHODU -

Černá hliníková zahradní židle Bizzotto Zelmar
4 928 Kč DO OBCHODU
