Gazzda Dubový odkládací stolek Mushroom 55 cm
13 499 Kč
Popis
Výrobce: Gazzda
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky
ID produktu: GAZ-65A-1015
Série stolků a stolů Mushroom od značky Gazzda oslavuje řemeslnou zručnost a krásu přírody! Produkty jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva, které je ošetřeno transparentním olejem. Stolky si vás získají svými čistými liniemi a výraznou kresbou použitého přírodního materiálu. Jsou nejen velice praktické a funkční, ale také s sebou přinesou nadčasové kouzlo kvalitního řemeslného zpracování dřeva. Stanou se středobody všech interiérů – od modernějších až po ty klasické. Skvěle budou fungovat samostatně, ale ještě lépe pohromadě – nakombinujte více velikostí těchto jedinečných designovek!
Pozn.: Uvedené rozměry jsou orientační a mohou se lišit v důsledku přirozených vlastností dřeva. Chcete-li zachovat krásu dřevěného povrchu, denně jej jemně otírejte čistým, suchým bavlněným hadříkem. Pro důkladnější čištění lze použít vlhký hadřík, ale ujistěte se, že jste povrch ihned osušili, abyste zabránili poškození vlhkostí, které může vést k vysychání nebo praskání dřeva. Na drobné skvrny použijte přírodní mýdlový čisticí prostředek vhodný pro dřevo a následně povrch okamžitě vysušte.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 40 cm |
|---|---|
| Průměr | 55 cm |
| Tloušťka desky | 1,8 cm |
| Hmotnost | 7,6 kg |
| Deska | Dubové dřevo |
| Podnož | Dubové dřevo |
| Ochrana podlahy | Pryžový těsnící pásek |
| Designér | Mustafa Cohadzic |
| Vyžaduje montáž | Ne |
| Certifikace FSC | Ano |




