
Gazzda Kouřově šedý skleněný konferenční stolek Fawn 90 x 90 cm
31 145 Kč
Popis
Výrobce: Gazzda
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční stolky
ID produktu: GAZ-08A-1015
Konferenční stolek Fawn disponuje odkládací policí v podobě elegantního výpletu. Ten je tvořený pevným bavlněným lanem, které se skvěle doplňuje s konstrukcí z masivního naolejovaného dubového dřeva. Třešničkou na dortu je pak čtvercová deska z tvrzeného skla. Spojením těchto materiálů vzniká půvabný a sofistikovaný designový kousek, který se stane výraznou chloubou vašeho obývacího pokoje. K dostání je také v obdélníkovém provedení a v menší odkládací verzi – co takhle jim v interiéru najít místo všem?
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 30 cm |
|---|---|
| Šířka | 90 cm |
| Hloubka | 90 cm |
| Hmotnost | 19,5 kg |
| Deska | Tvrzené sklo |
| Výplet | Bavlněné lano |
| Podnož | Dubové dřevo |
| Certifikace FSC | Ano |
| Designér | Salih Teskeredzic |
| Vyžaduje montáž | Ne |



