Hnědá bavlněná osuška Bloomingville Kaysa 70 x 140 cm
785 Kč
SKU: 46126a69144a Kategorie: Kategorie, Koupelna, Koupelnový textil, Osušky Štítek: Výrobce Bloomingville
Popis
Produkt Bloomingville Bavlněná osuška Kaysa 70 x 140 cm od značky Bloomingville najdete v našem katalogu za cenu 785 Kč.
Otevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Výrobce: Bloomingville
Kategorie: Bydlení a doplňky | Bytový textil | Bytový textil do koupelny | Ručníky
ID produktu: BV-82068016
Kaysa od Bloomingville je hebká měkká osuška ze 100% bavlny. Získá si vás nejen svým příjemným materiálem, ale také atraktivní hřejivou hnědou barvou a originálním vzorem. V řadě Kaysa najdete také ručník na obličej o rozměru 50 x 100 cm, takže jím můžete osušku doplnit a krásně tak doladit vaši koupelnu. Dopřejte své pokožce dotek přírodní bavlny s novou stylovou osuškou.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Šířka | 70 cm |
|---|---|
| Délka | 140 cm |
| Osuška | 100% bavlna |
| Vhodné do pračky | ANO ( max. 40°C) |
| Vhodné do sušičky | ANO (nízká teplota) |
| Žehlení | Ano (střední teplota) |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bavlna |




