Hnědá bouclé podnožka Kave Home Cabana 66,5 x 56,5 cm
8 611 Kč
Popis
Výrobce: Kave Home
Kategorie: Bydlení a doplňky | Nábytek | Křesla a sezení | Taburety
ID produktu: LF-S1500091GL85
Série Kave Home Nema představuje spojení brazilského modernismu a skandinávského designu 50. let. Nabízí designově sladěná křesla s podnožkami, které zaujmou velkorysými rozměry a robustními ale přesto rafinovanmi liniemi. Je ztělesněním pohodlí a vizuální harmonie – v interiéru se stane útočištěm, kde si vychutnáte chvilku klidu a zaslouženého odpočinku. Přidejte odkládací stolek, lampu a svíčku nebo difusér a už se společnosti těchto deignovek nebudete chtít nikdy vzdát! Vybrat si můžete ze dvou variant čalounění – hnědého bouclé a béžové žinylky.
Pozn.: Očistěte vlhkým hadříkem namočeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Neumisťujte do blízkosti přímých zdrojů tepla. a chraňte před přímým slunečním světlem. Nepoužívejte abrazivní prostředky jako acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
Možnosti dopravy
Cena dopravy: od 59 Kč
Dopravci: Osobní odběr, PPL Private, DPD Private
Osobní odběr na prodejně Kave Home
Rohanské nábřeží 19, Praha KarlínOtevírací doba: pondělí - neděle 10:00 - 19:00
Osobní odběr na prodejně u Plzně
Chotíkov 388, 330 17Otevírací doba: pondělí - pátek 7:00 - 17:00
Možnosti platby
Dobírka, bankovní převod, Apple Pay, Google Pay, on-line převod, on-line platba kartouDalší informace
| Výška | 43,5 cm |
|---|---|
| Šířka | 66,5 cm |
| Hloubka | 56,5 cm |
| Výška podnože | 14,5 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Max. nosnost | 130 kg |
| Čalounění | Bouclé látka (100% PES) |
| Gramáž látky | 520 g/m² |
| Martindale | >90 000 |
| Odolnost proti žmolkování | 4 – Velmi dobrá |




