Parní čističe – vybírejte pečlivě!

Úklid domácnosti je někdy pořádný boj. Mastnota, zanesené kouty a škvíry jsou noční můrou každé ženy. Dejte stop zdlouhavým úklidům a vyberte si parní čistič, který práci nejen urychlí, ale také mnohonásobně zefektivní. Čištění parou je dlouho známý a účinný způsob úklidu, který ještě není plnohodnotně v českých domácnostech využíván. Buďte jiní! Zahoďte hadr, vyhoďte mop a poznejte sílu parních čističů.

Číst dál

Čemu se při zařizování interiéru vyhnout?

Rozhodnutí, která uděláte během zařizování bytu nebo domu, s vámi budou „bydlet“ řadu dalších let. Vždy je dobré vybírat podle individuálního vkusu a cítění, přesto se vám může stát, že nebudete příliš dlouho spokojeni. Jaké interiérové chyby jsou při zařizování nejčastější? Podívejte se na pár tipů a proměňte své nápady v dokonalý interiér!

Číst dál

Kámen do interiéru patří!

Kámen může působit chladně a nepřístupně, ale v interiéru působí netradičně a rozhodně jej umí oživit. Promyšlené zakomponování kamene do interiéru působí harmonicky a velice elegantně. Nemusíte se tak bát, že by váš domov přišel o útulnost a příjemnou atmosféru. Pokud tedy chcete dosáhnout nevšedního oživení, pak byste se o kámen měli určitě začít zajímat.

Číst dál

Industriální styl u vás doma


Industriální trendy jsou jedním z mnoha interiérových stylů, které si můžete pustit až domů a stejně jako ostatní vyniká určitými charakteristickými prvky. Inspirací pro tento styl bylo prostředí starých továren, bytelné lustry, kovové regály a nábytky, které vás již na první pohled přenesou do „průmyslové zóny“. Pojďte se seznámit se stylem, který může působit sice stroze, ale na druhou stranu pro fanoušky praktických a jednoduchých věcí nabízejí dostatek prostoru a útulnou atmosféru.

Číst dál

Koberce dotváří teplo vašeho domova

V současné době je velmi moderní a také praktické volit podlahy s hladkým a lehce stíratelným povrchem. Plovoucí podlahy, dlažby nebo linolea můžou mít sice krásné vzory, ale jen správný kobereček zahřeje nejen vaše nohy, ale pohladí i duši interiéru. Malý stylový koberec například před televizí, u postele nebo pod konferenčním stolkem jednoduše ale výrazně změní podobu pokoje. Designové kusové koberce patří do každého domova a ani vám by neměl alespoň jeden kus chybět.

Číst dál