Kámen do interiéru patří!

Kámen může působit chladně a nepřístupně, ale v interiéru působí netradičně a rozhodně jej umí oživit. Promyšlené zakomponování kamene do interiéru působí harmonicky a velice elegantně. Nemusíte se tak bát, že by váš domov přišel o útulnost a příjemnou atmosféru. Pokud tedy chcete dosáhnout nevšedního oživení, pak byste se o kámen měli určitě začít zajímat.

Číst dál

Kámen v interiéru – kam s ním? II. díl


Rozhodli jste se pro výběr kameninového obkladu? Rekonstruujete svůj domov a čekáte od něj sofistikovanou eleganci v podobě ozdobné stěny nebo podlahy? Pozor si dejte již při samotném výběru kamene. Kromě estetické funkce je důležité také zvážit využití a odpovídající vlastnosti kamene. Hledáte-li kámen na pracovní desku, která je denně zatěžována, prohlédněte si tvrdé a odolné kameny, ideální je v tomto případě žula. A co vybrat do moderního interiéru?

Číst dál

Kámen v interiéru – kam s ním? I. díl


Výběr kamene do interiéru jako ozdoba zaručuje návrat k přírodě, použití nadčasových materiálů a získání zcela nové podoby vašeho domova. Trend v oblíbenosti používání kamene jako ozdobného prvku v domácnostech roste každým rokem a lidé si ho pochvalují pro jeho jednoduchou údržbu, praktické použití téměř kamkoliv a výraznou ozdobu bez zbytečností. Kámen dokáže proměnit váš interiér opravdu od samotných základů, proto se při jeho výběru rozhodněte, jaký vybrat a kam ho umístit, aby vynikl a zachoval svůj směr – návrat k přírodě.

Číst dál