Kámen do interiéru patří!

Kámen může působit chladně a nepřístupně, ale v interiéru působí netradičně a rozhodně jej umí oživit. Promyšlené zakomponování kamene do interiéru působí harmonicky a velice elegantně. Nemusíte se tak bát, že by váš domov přišel o útulnost a příjemnou atmosféru. Pokud tedy chcete dosáhnout nevšedního oživení, pak byste se o kámen měli určitě začít zajímat.

Číst dál

Moderní krby překypují nevšedními nápady

Krb vytváří jedinečnou atmosféru vašeho domova. Příjemné teplo a originální interiér vytvoříte pomocí krbů v obývacím pokoji, ložnici či společenské místnosti nebo pracovně. Klasické krby s římsou nebo bez často tvoří srdce domova, a ne v každém bytě či domě si takový krb můžete dovolit. Moderní technologie a propracovaný design dal vzniknout naprosto unikátním designovým krbům. Krb můžete mít prakticky kdekoli. Ani váš dům nebo byt nemusí být o krb ochuzen!

Číst dál

Vylepšete svůj byt originálním krbem

Moderní krb

Krby jsou již po několik desítek let velmi oblíbený bytovým doplňkem. Své hlavní zastoupení měli vždy většinou na chalupách nebo v rodinných domech, kde bylo umožněno odvádění zplodin přímo komínem. Právě z toho důvodu nebylo možné, aby je využívali i majitelé bytů, například v panelácích. Doba však pokročila a originální krby mohou potěšit i tyto nájemníky. Jejich provedení i systém spalování je totiž na zcela jiném principu a tak se z nich stává nejenom užitečný prvek, ale hlavně skvělý doplněk.

Číst dál