Zahradní okénko: rady pro zahradníky

Jakou péči věnujete svým rostlinám? Aby vám dělaly radost, krásně kvetly a vaše zahrada byla plná barev. Nezapomínejte ani na pomocníky na zahradě. Mezi největší patří kávová sedlina, která slouží jako hnojivo a zbraň proti slimákům. Naopak kávová sedlina přitahuje žížaly, které půdu skvěle prokypří. Dalším vynikajícím pomocníkem jsou kopřivy. Postřik z vody a vyluhovaných kopřiv skvěle zneškodní škůdce a navíc se hodí jako chytré hnojivo pro pokojové rostliny. Co dále byste měli vědět?

Číst dál

Houpy houpy do pohody


Přemýšlíte, čím si zpříjemnit pobyt na zahradě? Vyberte si houpačku, závěsný koš nebo třeba houpací síť a prohoupejte se do pohody! Dospělí si skvěle odpočinou a děti zažijí spoustu zábavy! A pozor – některé typy houpaček a sítí jsou vhodné i do interiéru a vytvoří skvělý kout ve vašem domě jako stvořeném k relaxaci a odpočinku.

Číst dál

Doplňky, které musíte mít!


Platí i u vás známé pořekadlo, že detaily dělají celek? Pokud ano, pak byste si určitě měli prohlédnout designové skvosty, které můžete mít doma. Záleží pouze na vás, zda svůj výběr zahájíte mezi dřevěnými doplňky, vzdušným minimalismem nebo vsadíte na nestárnoucí klasiku dámského budoáru v ryze ženských a romantických detailech.

Číst dál

Vybíráme zahradní nábytek

I výběr nábytku určeného na zahradu či terasu podléhá módním trendům. Podle čeho ale vybírat nábytek, na jaké parametry se při výběru dívat a které materiály využít? Vybavte si zahradu parádním barevným nábytkem nebo si prohlédněte pestrou nabídku nábytku na terasu, se kterým ožije každý balkon či zahradní kout. Jaro je tady a vy si můžete dosyta užívat paprsků sluníčka a odpočívat.

Číst dál

Relax doma i na zahradě

Co je lepšího než přijít domů a dopřát si pořádný relax? Samozřejmě že existují ještě příjemnější věci nebo aktivity, díky kterým si odpočinete, ale v běžném všedním dni je pohodlí domova nedocenitelné. Máte doma vše potřebné, co vám pomůže uvolnit stres a přivede vás na jiné a hezčí myšlenky? Podívejte se na pár tipů, které by se vám mohly hodit nejen doma, ale v letních měsících také na zahradě. Využijte pohodlné možnosti nákupu z domova a navštivte internetový obchod www.Kokiskashop.cz, kde nakoupíte za skvělé ceny vše potřebné.

Číst dál