Parní čističe – vybírejte pečlivě!

Úklid domácnosti je někdy pořádný boj. Mastnota, zanesené kouty a škvíry jsou noční můrou každé ženy. Dejte stop zdlouhavým úklidům a vyberte si parní čistič, který práci nejen urychlí, ale také mnohonásobně zefektivní. Čištění parou je dlouho známý a účinný způsob úklidu, který ještě není plnohodnotně v českých domácnostech využíván. Buďte jiní! Zahoďte hadr, vyhoďte mop a poznejte sílu parních čističů.

Číst dál

Zahradní okénko: co vás čeká na zahradě v září?


Příchod babího léta znamená nejen barvami posetou zahradu, ale také signál k přípravám záhonů na zimu. Odreagujte se během přicházejícího podzimu a proveďte na své zahrádce očistnou generálku. Připravte ovoce na zimu, byliny i ostatní pestré květiny a rostliny. Poradíme vám, co dělat s nedozrálými rajčaty i tipy pro osázení skalky právě v měsíci září. Inspirujte se a užijte si poslední slunečné paprsky na uklizené zahradě.

Číst dál

Chytré řešení pro podlahy? Mop!


Nákupem mopu získáte nejen praktického pomocníka, který vám ušetří spoustu námahy a času, ale zároveň se tak budete moci pochlubit bezchybně dosucha vytřenou podlahou. Snadno ovladatelný mop ale není vůbec jednoduché koupit. Nabídka je tak pestrá, že se v ní mnohdy nevyznáme. Znáte všechny druhy mopů a víte, který je vhodný právě pro váš domov? Už nemusíte ohýbat záda a pracně vytírat s hadrem v ruce, vyzkoušejte pohodlnou práci s mopem, který krásně podlahu zbaví prachu a naleští.

Číst dál

Vychytávky pro lesklou domácnost

Pravidelný úklid patří k běžným domácím povinnostem. Možná ale máte doma spotřebiče, nebo nábytek, který ne a ne dočistit či doleštit. Pocit čistoty a pořádku je pak narušen například šmouhami na nerezových spotřebičích nebo lesklých kuchyňských linkách či jiných skříňkách nebo nábytku. Jak se můžete zbavit rušivých otisků prstů a mít domácnost zase krásně lesklou?

Číst dál

Robotické věcičky vám pomůžou s úklidem

Mít krásný dům či byt z pohledu interiérových doplňků je jedna věc, ale udržet ho stálé krásný a čistý je už věc druhá. Málokomu se chce po náročném dni v práci uklízet. Děti neustále drobí, všude nalézáte chlupy domácích mazlíčků a koupelna je plná vašich vlasů? Zjednodušte si námahu a zvolte formu úklidu, která vás nebude obtěžovat ani časově ani fyzicky. Na trhu se čím dál více objevují pomůcky, které poklidí za vás. Nechybí vám doma robotický mop, čistič oken nebo vysavač?

Číst dál