Platí i u vás známé pořekadlo, že detaily dělají celek? Pokud ano, pak byste si určitě měli prohlédnout designové skvosty, které můžete mít doma. Záleží pouze na vás, zda svůj výběr zahájíte mezi dřevěnými doplňky, vzdušným minimalismem nebo vsadíte na nestárnoucí klasiku dámského budoáru v ryze ženských a romantických detailech.

Jednoduché tvary pro praktické bydlení

romantika

Nepotrpíte si na ozdoby? Doplňky pro vás představují spíše nutnost než nějakou radost? Pak vsaďte na recyklovatelné materiály, úsporné zdroje i funkční provedení. Zařídit si hi-tech interiér není příliš složité. Prohlédněte si barevně sladěné zboží plné jednoduchých tvarů a nadčasového designu, který neomrzí ani za pár let. Minimalistický styl si libuje v plastovém nábytku a silikonových detailech. Patříte-li k ženám, které bydlí samy nebo chtějí ozdobit a vylepšit svůj koutek v bytě či domě, pak vsaďte na jemné pastelové barvy, výjimečné vůně a hebkou něhu, která se odráží v mnoha detailech. Do dámského budoáru můžeme zařadit třeba železnou postel v romantickém provedení, textilní tapety s jemnými vzory a zdobením a samozřejmě voňavé svíčky, které zdobí noční stolek i vanu.

bíločerná

Dáváte přednost spíše dřevěným doplňkům? Pak můžete pořídit kvalitní zboží z odolných materiálů, které vydrží mnoho let. Z doplňků vybírejte třeba dřevěné rámečky na fotografie, držáky na lahve, piknikové košíky nebo třeba skládací nábytek, který můžete vytáhnout na zahradu či balkon.  Zahrada prokoukne díky pohodlnému zahradníku nábytku, ze kterého můžete pozorovat padající hvězdy nebo číst oblíbenou knížku. Velké oblibě se těší ratanový nábytek, který je vyroben z lián dorůstající délky až dvě stě metrů. Lehký, přitom velmi pevný, ohebný a trvanlivý materiál doplňují často dřevěné či kovové konstrukce. Takovýto nábytek stačí ozdobit polštářky, koženými potahy nebo poduškami. Myslete i na malé detaily, třeba lampionky, lucerničky, vonné svíčky a moderní lampy, při kterých se bude číst jedna báseň.

Autor úvodního obrázku:  InTheBeachHut

Autor obrázku v textu:  BrunchatSaks

Autor obrázku v textu:  decorology