Kuchyň bez doplňků působí prázdně a neútulně. Oživte ji a vytvořte tak příjemnou atmosféru během vaření nebo vychutnávání odpolední kávy. Mezi doplňky do kuchyně nepatří pouze hodiny, váza nebo obrázek. Hravé a veselé doplňky můžou tvořit běžné věci, které kuchyň nejen zdobí, ale jsou také plně využitelné. Kuchyň je místo, které ženy během dne využívají nejvíce. Zařiďte si ji tak, abyste se v ní necítila skvěle jen vy, ale i rodina a kamarádky.

4315086716_cd509b4840_oDoplňky do kuchyně

Kuchyňský časovač je nenápadný pomocník při přípravě pokrmů, který může mít mnoho podob. Volit můžete mezi elegantními nerezovými či jednobarevnými vajíčky nebo hravými a veselými, které se prodávají v různém zpracování. Například při přípravě italských lahůdek vám může společnost dělat časovač v podobě mafiána, který vás vtipnou melodií upozorní na okamžik, kdy bude čas stáhnout těstoviny z vařiče. Při vaření vajíček vás rozesměje časovač firmy BeepEgg, který má nastavené tři melodie pro tři úrovně přípravy. Při přípravě vajíček na měkko vás upozorní melodií Killing me softly, Hniličku poznáte podle melodie z Aidy a vajíčko na tvrdo oznámí Mozartova Malá noční hudba. Tento druh časovače symbolizuje vodově jasně syté vajíčko, jež se vkládá do hrnce společně s vejci a pomocí zabudovaného senzoru upozorňuje na jednotlivé stupně. Vaření přece není nuda, ale zábava!

5790472285_cb4c7fd809_oPraktické doplňky

Také kuchyňské nože mohou být originálním a krásným doplňkem. Keramické nože se často prodávají se zdobeným ostřím a rukojetí. Nože se prodávají v rozmanitém barevném provedení a na ploše čepele se objevují například květiny, ornamenty, ptáčci nebo nápisy. Vaši kuchyňskou výbavu úžasně prozáří nože zdobené elementy Swarovski. To už by se dalo pokládat za skvosty mezi noži. Způsobů, jak doplnit či doladit styl kuchyně, je spoustu, ale nezapomínejte ani na tyto drobné detaily, které vám chvíle strávené v kuchyni zpříjemní. Váš domov je odrazem vaší fantazie a originality. Bydlete stylově!

Autor úvodního obrázku: Shenzhen Knives

Autor obrázku v textu: rob.wiss

Autor obrázku v textu: MyOwlBan