Slavný americký malíř, grafik a filmový umělec za svůj život vytvořil díla, díky kterým se stal nesmrtelnou ikonou. Celosvětově známý Andy Warhol nebo také Andrew Warhola byl hlavním představitelem pop artu, který má svou charakteristickou a nezaměnitelnou podobu. Z ilustrátora časopisů se rychle vypracoval mezi uznávané a populární umělce. Možná mu k tomu dopomohla technika blotted line (tečkovaná linie), kterou používal. Pokud tedy hledáte něco naprosto jedinečného a také trochu hravého, je Andy Warhol tou pravou volbou. Samozřejmě, že originální obrazy nekoupíte, ale i duplikáty s jeho tvorbou jsou naprosto výjimečné a ozdobí váš dům či byt.

Vneste do svého života trochu umění

Andy Warhol2

Obrazy Andyho Warhola patří k opravdu neotřelým a tak trochu rebelským dílům. Motivy na obrazech jsou rozmanité. Patří mezi ně filmové hvězdy, bankovky, plechovky a různé láhve například od Coca-coly. Určitě znáte barevné podobizny Marylin Monroe nebo Che Guevary. Nesmrtelnými se staly polévky Cambell´s. Kdo by byl řekl, že plechovky s polévkou se stanou světově proslulými a budou viset v mnoha obývacích pokojích a navíc se stanou klenotem mezi moderní tvorbou?

Andy Warhol3

Obrazy jsou doslova pastí na zrak a dokáží strhnout vaší veškerou pozornost pouze k sobě. Pokud byste rádi dodali vašemu interiéru energii, pak obrazy od Andyho Warhola nejen domov oživí, ale dodají mu i neotřelou eleganci a šmrnc. Díla Andyho Warhola vám nemusí jen viset na zdech. Povlečení se slavnými motivy budou ozdobou každé postele. Jeho jedinečnou práci si také můžete kousek po kousku poskládat. Puzzle jsou stále oblíbené a po složení můžou také zdobit stěny vašeho domova.

Jedinečné pojetí, které do své tvorby Andy Warhol vkládal, se promítlo do skvělých výsledků. Ať už si vyberete obraz, plakát nebo povlečení či puzzle s motivy Andyho Warhola, tak nikdy neuděláte krok vedle. Rozzařte svůj domov těmito úchvatnými díly i vy!

Autor úvodního obrázku: ● Sebαstiαn Vαlenzuelα.

Autor obrázku v textu:  gnewgraphy

Autor obrázku v textu:  lightsgoingon