Přemýšlíte, čím osvěžit interiér? Máte prázdné zdi a nálepky vám přijdou okoukané? Chcete něco jiného, než ozdobnou tapetu? Našli jsme pro vás jedinečné dekorace, se kterými získáte moderní interiér i originalitu.

Starý obraz po babičce

Máte-li na půdě už několik roků pohozené staré obrazy nebo jen rámy, udělají vám ještě velkou službu. Stačí použít různé rámy na barevnou zeď a získáte nadčasový a zároveň jedinečný styl. Rámy můžete ozdobit chodbu, ložnici či obývací pokoj. Záleží jen na vás, zda necháte vnitřek rámu prázdný či do něj vsadíte oblíbené fotky, barevné látky či vlastní malby.

The-WuJedinečné 3D dekorace

I vaše zeď může být okouzlující, plná květů a poletujících motýlků. Vsaďte na 3D dekorace, které se dají sehnat za pár stovek i několik tisíc. Tmavé stěny oživí zrcadlové dekorace. Zábavné ozdoby s 3D efektem vykouzlí i svítící motivy. Moderní dekorace se dají jednoduše přilepit připínáčkem nebo pěnovou lepicí páskou. Některé motivy lze pro přirozenější efekt přišroubovat. Vyzkoušet můžete i sezónní dekorace, za chvíli budou aktuální vánoční motivy.

Originální malby na zeď

Stále se zvyšuje poptávka po originálních malbách. Dejte i vy přednost kvalitě a osobnímu přístupu. Váš domov může ozdobit nástěnná malba šitá na míru, dle vašich představ a požadavků. Na malbu lze použít akrylátovou barvu a šablonu. Pokud jste alespoň trošku kreativní, můžete si zdi ozdobit vlastníma rukama. Nástěnné malby mají jedno obrovské plus – jednoduše se přizpůsobí nabízenému prostoru a stylu interiéru.

Abudulla.saheemPokud se nechcete pouštět do velkých akcí nebo nemáte dostatek finančních prostředků, vsaďte na jednoduchost a vlastní nápady. Inspirovat vás mohou i vaše děti, které vám určitě rády pomohou s malováním, lepením i vymýšlením nových vzorů. Ne vždy platí, že stylové musí být moderní. Pokud se váš domov nese v tónech romantické a venkovské atmosféry, dolaďte k němu i drobnosti.

Autor úvodního obrázku: 3D Wall Panel

Autor obrázku v textu: The-Wu

Autor obrázku v textu: Abudulla.saheem