V prvním díle jsme vám představili pár novinek, které se objevily na trhu a lidé je používají pro zpříjemnění svého volného času, kdy touží po trošce klidu a odpočinku. Proč si neudělat své zákoutí příjemné? Co všechno vám může zpříjemnit pobyt v oblíbeném křesle nebo přemýšlíte, čím vyplnit prázdný kout v ložnici? Je to jednoduché! Pořiďte si levné doplňky do domácnosti, kde budete rádi trávit čas, usedat s knihou nebo jen tak vychutnávat ticho a klid.

Myslete na své nejmenší

 teepee

I když se to na první pohled může zdát podivné, i děti potřebují svůj koutek, kam se schovají, když budou chtít trucovat nebo si hrát na schovávanou. Děti milují indiány a právě stan je ideální způsob, kam se schovat ještě ke všemu si pěkně pohrát. Vybírat můžete z konečné nabídky tee-pee, domečků nebo třeba tématicky zaměřených schovávaček jako je raketa, komín, maják. Nejen že uděláte radost svým ratolestem, ale zároveň získáte skvělou dekoraci pro svůj domov. Sáhnete občas po knize, ale sezení u televize vás ruší? Pak si pořiďte křesílko či papasán, který bude věnován pouze vašim chvilkám s knihou v ruce. Výběr křesla nemusí být ale zrovna jednoduchý úkol. Křeslo či ušáka si přisuňte k oknu a pořiďte si třeba roztomilou okrasnou kožešinu či pléd, který vás zahřeje v i chladných dnech. Deky a plédy najdou uplatnění ve vašem domě po celý rok. Interiér dokáží rozveselit i zjemnit. Dejte si proto na jejich výběru záležet a pořiďte si stylové a barevně sladěné deky, které zahřejí a budou hebké!

 nebesa

Relaxujete rádi v ložnici? Pořiďte si nebesa! Brokátové baldachýny bývaly doplňkem trůnů i postelí. V dnešní době jsou nebesa romantickou dekorací, která promění obyčejnou postel v oázu klidu s nádechem orientu a dávných dob. Textilie můžete vybírat hrubé i tenké z různých materiálů. Udělejte si radost a pořiďte si hezký, nevšední a zajímavý doplněk, se kterým překvapíte své děti, hosty a sobě vykouzlíte úsměv pokaždé, když se budete chtít schovat před rušným světem a najednou budete mít kam.

Autor úvodního obrázku: stylainterier

Autor obrázku v textu: space4kids

Autor obrázku v textu: freshome