Feng Šui – rozhýbejte změny v životě


Máte pocit, že se vám nic nedaří? Toužíte po změně, ať už v partnerském životě nebo na pracovním poli? Pak zkuste udělat pořádek ve svém domově a uvidíte, zda se dostaví nějaké změny! Začněte jednoduše – pryč s negativními emocemi, upravte si pracovní prostor a vyvažte rovnováhu v ložnici. Nezapomínejte, že doma má každý předmět své místo. Rozhodně ale začněte s úklidem u vchodu do domu či bytu. Vstupní dveře jsou místem, kudy lákáme do svého domova nové příležitosti, kde vítáme hosty a denně se přes tuto část vracíme zpět. Proto by měly být dveře čisté, rohožka vyklepaná a celkově by měl prostor působit čistě a přístupně.

Ložnice bez elektroniky

 pracovna

Ložnice je místem, kde relaxujeme, odpočíváme, spíme a trávíme intimní chvilky. Proto si ukliďte pod postelí, vytřete a vystěhujte z ložnice veškeré elektrické spotřebiče. Každé ráno po probuzení nezapomeňte ustlat postel, vyvětrat a připravit tak prostor pro další příjemně strávený večer. Uklizená by měla být i vaše pracovna. Pracovní stůl, dominantu pokoje, otočte čelem ke dveřím. Jestliže vám dispozice pokoje nedovolí, pak si pořiďte na pracovní stůl alespoň zrcadlo nebo reflexní povrch, abyste dveře viděli alespoň v odrazu. Na pracovním stole by neměly být žádné zbytečnosti. Pravidelnou péči věnujte i počítači, který by měl být vyčištěný a na disku uspořádejte poštu, složky, obrázky i dokumenty. Energii narušují i nahromaděné papíry na stole. Negativní emoce jsou rovněž velkou blokádou, a proto odstraňte vše, co vám připomíná špatné období, bývalé vztahy, nešťastné události a podobně. Zbavte se i rozbitých věcí a nefunkčních věcí, ty totiž zbytečně brzdí energii.

 vstup

Všechny vaše doplňky a věci v interiéru by měly mít své pevné místo. Možná máte tendenci nechávat si všechny věci, ale položte si otázku, zda opravdu potřebujete všechno. Paradoxně při větším množství se budete cítit prázdněji. Přecpaný domov brání proudění energie a růstu nových příležitostí. Udělejte si i vy pořádek ve svých věcech, interiéru a doplňcích, které vám mohou pomoci najít nové zaměstnání, utužit rodinné vztahy a při správném uspořádání i budoucí štěstí!

Autor úvodního obrázku:  AureliaResidence

Autor obrázku v textu:  c a r o l i n e*

Autor obrázku v textu:  Kendyl Young

Ohodnoťte post

Napsat komentář