Němý sluha na oblečení by neměl chybět ani u vás doma

Neustále bojujete s místem, kam odložit své oblečení? Velmi často se oblečení válí po gauči, židlích, posteli nebo je přehozené přes dveře. Oblečení, které si plánujete obléct na druhý den, si většinou nachystáte na židli nebo pověsíte na kliku skříně. Existuje nějaké jednodušší a efektivnější řešení? Ano, jmenuje se němý sluha.

Němý sluha na oblečení
Němý sluha může být krásným bytovým doplňkem

Němý sluha je speciální věšák na odložení oblečení. Může být součástí interiéru skříně, lze ho umístit do šatny, ale použít ho můžete také v ložnici, dětském pokoji nebo v chodbě, pokud čekáte návštěvu. Němého sluhu můžete využít, jak vy, tak návštěva, která k vám přijde a jinak by si neměla, kam odložit své oblečení.

Výhody němého sluhy

Němý sluha má řadu výhod. Potom, co si o nich přečtete, můžete snadno zjistit, že se bude hodit i do vaší domácnosti. Výhodou je, že si můžete na sluhu odložit kompletní outfit, ať už po příchodu domů nebo si na něho můžete oblečení připravit na odchod.

V pokoji, ale ani v jiné další místnosti se nebude volně válet vaše oblečení, domácnost dostane větší řád a pořádek. Tímto rozšířením domácnosti si jen pomůžete, navíc němý sluha skvěle zapadne do každého interiéru.

Přípravou oblečení na sluhu si ušetříte ráno spoustu času složitým hledáním oblečení ve skříni. Už večer si můžete vybrat, co si ráno oblečete. Chystáte se na obchodní jednání?

Můžete si nachystat oblek, který se vám nijak nepokrčí a bude po ruce. Nejen oblek, ale žádné další oblečení se vám nebude nijak krčit. Odložením vlhkého oblečení na němého sluhu dojde k rychlejšímu proschnutí, díky tomu sám nebude oblečení zapáchat a prodlouží se i jeho životnost.

A v neposlední řadě je výhodou úspora prostoru v interiéru. Pokud bydlíte v garsonce nebo ve studentském bytě, bude se vám líbit, že nezabere moc prostoru. Tuto výhodu využívají i lidé, kteří mají rádi vzdušný interiér bez velkých skříní a spousty nábytku. Němý sluha může být i na kolečkách, takže s ním můžete hýbat snadno podle potřeby.

Podle čeho vybrat vhodný věšák?/h2>
Abyste si domů koupili vhodného němého sluhu, je potřeba zohlednit například design, aby sluha ladil k ostatnímu nábytku. Důležitý je vhodný materiál, velikost a odolnost. Je důležité, co od sluhy očekáváte.

Velikost němého sluhy byste měli zvolit podle potřeby. Pokud chcete většího, na kterého lze odložit více oblečení, není problém. Do dětského pokoje můžete zase koupit menšího, který bude ideální pro vaše děti.

Z jakého materiálu se věšáky vyrábí?

Nejčastěji využívaným materiálem na výrobu němého sluhy je kov a dřevo. Existují varianty, které jsou kombinací obou zmíněných materiálů. Kovový němý sluha je velmi odolný, pevný, stabilní a vydrží vám dlouhodobě. Dlouhá životnost a vysoká odolnost je základním rysem.

V případě dřeva, se velmi často používá masiv. Dřevo je velmi elegantní materiál, který se hodí do všech interiérů. Dřevo se moří do několika barev a odstínů. O dřevo je potřeba se řádné starat a používat vhodné prostředky. Němý sluha se navíc vyrábí v několika barvách, nejtradičnější barvy jsou bílá a černá. Barvu si můžete zvolit podle toho, jaká se nejvíce hodí do vašeho domova.

Kde lze němého sluhu koupit?
Němého sluhu můžete koupit nového nebo se ohlédnout po bazarech. Dobrým tipem může být Facebook Marketplace nebo Aukro, kde se dá sehnat poměrně levně. Standardně můžete tento doplněk koupit v obchodních řetězcích jako je IKEA, Jysk, Skonto nebo Asko. Němý sluha se dá koupit již za ceny okolo 400 Kč. Lze pochopitelně koupit i dražší a z kvalitnějších materiálů.

Správně vybraný věšák, může být doplňkem do domácnosti, který by neměl chybět ani u vás doma.

Ohodnoťte post

Napsat komentář