Podlahy jako ze škatulky!

Při rekonstrukci nebo přestavbě vás čeká mnoho náročných úkolů a rozhodnutí. Jedním z takových bude i volba podlahové krytiny, která by měla být dokonale funkční, komfortní a také v perfektním designu. Jednoduše přesně podle vašich představ! Výběr není opravdu jednoduchý ani rychlý vzhledem k široké nabídce podlahových krytin, na výběru se rovněž podílí cenové rozmezí. My se vám dnes pokusíme představit marmoleum, které patří mezi moderní, kvalitní a zajímavé materiály. Možná to bude právě marmoleum, které v brzké době bude tvořit nové podlahy vašeho domova.

Pevné spojení s přírodou

marmol

Marmoleum je zcela přírodní produkt a to ze 100 % obnovitelných surovin! Skládá se z lněného oleje získaného z lněných semínek, pryskyřice, jutové textilie a dřevité moučky z kontrolovaných lesů. Spojení s přírodou je tedy více než těsné a vy si tak můžete užívat skvělý pocit z naprosté přirozenosti. U marmolea je pomýšleno i na konec jeho využití. Marmoleum se dá spálit nebo sešrotovat a je biologicky odbouratelné, čímž je chráněno také životní prostředí. Co se týče životnosti materiálu, nemusíte se vůbec obávat, že by bylo nutné marmoleum měnit například co dva roky.

NÁŠ TIP: Na krásnou podlahu postavte kouzelnou vitrínu.

Podlaha z tohoto materiálu vydrží více než třicet let. Výhodou marmolea je jeho univerzálnost. Položit jej můžete doma, do škol, zdravotnických zařízení nebo také do zaměstnání. Podlaha z marmolea se snadno udržuje, ale k čištění je potřeba přistupovat velmi opatrně. Určitě vás potěší a posune ke koupi rovněž příjemná cena a jednoduchá pokládka.

pokladla

Rozmanité interiéry si také vyžadují pestrý design. Marmoleum je vyráběno v mnoha barevných variantách a také strukturách a vzorech. Vyhoví opravdu každému požadavku, který si jen vymyslíte. Na podlaze působí velice elegantně a přirozeně, není rušivým prvkem a skvěle se hodí k vytvoření dokonalého domova.

Autor úvodního obrázku: forbopisos

Autor obrázku v textu: jarrus

Autor obrázku v textu:  donaleen

Ohodnoťte post

Napsat komentář