Botník se sedátkem přináší řadu výhod

Botník se sedátkem

Brodíte se před hory bot, které se povalují všude po předsíni nebo po chodbě? Pokud ano, určitě byste si přáli, abyste měli obuv přehledně uklizenou a vždy po ruce. Řešením je botník. Pokud ale nemáte v chodbě moc místa na vestavěný botník, můžete sáhnout po jeho úspornější variantě. Jaké máte možnosti a kde můžete botník koupit?

přečíst více

Podlahy jako ze škatulky!

Při rekonstrukci nebo přestavbě vás čeká mnoho náročných úkolů a rozhodnutí. Jedním z takových bude i volba podlahové krytiny, která by měla být dokonale funkční, komfortní a také v perfektním designu. Jednoduše přesně podle vašich představ! Výběr není opravdu jednoduchý ani rychlý vzhledem k široké nabídce podlahových krytin, na výběru se rovněž podílí cenové rozmezí. My se vám dnes pokusíme představit marmoleum, které patří mezi moderní, kvalitní a zajímavé materiály. Možná to bude právě marmoleum, které v brzké době bude tvořit nové podlahy vašeho domova.

přečíst více

Zahradní okénko: krásné muškáty

Prodej sazenic, květin, rostlin v dózách a květináčích dosahuje maxima. Jarní sluníčko láká všechny k nákupům zkrášlovacích ozdob zahrady, terasy, altánu nebo třeba balkonu či okna. Jak ale postupovat v případě, že jste si zazimovaly pelargonie už loni a nyní je potřebujete připravit na další sezónu? A co všechny vyžadují, aby byly i letos krásné a mohly ozdobit váš dům, byt či zahradu?

přečíst více