Jak vtáhnout léto do interiéru?


Svěžest a barevnost léta, teplé počasí a dny plné sluníčka si dokážou získat úplně každého. Tak proč si trochu té letní veselosti nepřinést až domů? Interiér s nádechem léta má útulnou a harmonickou atmosféru, která na vás bude působit vždy jen v pozitivním směru. Podívejte se na pár tipů a proměňte interiér v letní království nebo místo, které vám bude připomínat nezapomenutelné chvilky u moře.

Základem jsou barvy

 kupelka

Léto je plné barev, a pokud chcete dosáhnout stavu, že i váš interiér bude plný teplých odstínů, vybírejte mezi doplňky ve žlutých, oranžových nebo zelených barvách. Letní kouzlo dodají interiéru také řezané květiny, bohatě obrostlé květináče a přírodní materiály. Skvělou možnost, jak změnit interiér, vždy nabízejí textilie. I když působí nenápadně, umí změnit celkový vzhled interiéru. Polštáře, povlečení, závěsy, koberečky nebo třeba prostírání stylizujte do letních motivů, jako jsou květiny nebo ovoce. Pokud se rozhodnete o chladivou proměnu, můžete využít elegance a neuvěřitelné harmonie námořnického stylu, kde skvěle upotřebíte mušle z dovolené, námořnickou modrou, bílou a červenou. Motivy lodiček, kotev, kormidel, majáků nebo racků jsou neodmyslitelnou součástí tohoto interiérového stylu, který vás přenese zpět na dovolenou u moře.

Vsaďte na doplňky

 léto

V případě, že nechcete malovat nebo měnit nábytek, ale pouze interiéru přidat letní nádech, zaměřte se na doplňky. Jak již bylo zmíněno, textilie umí interiér rozzářit směrem, který chcete, ale doplňky dotáhnou vše k dokonalosti. Sklenice nebo talíře plné letních vzorů, mísy ve tvaru ovoce nebo karafy změní obyčejný oběd v opravdu zábavné letní posezení. Pozvěte své přátelé a rodinu do vašeho letního interiérového království, které vytvoříte pouze pomocí pár doplňků a zářivých téměř šťavnatých barev.

Autor úvodního obrázku:  Luxury Home Tour

Autor obrázku v textu:  decorology

Autor obrázku v textu:  necopunch

Ohodnoťte post

Napsat komentář