Vy ještě doma nemáte bambus?


Přírodní materiály přinášejí do domova určitou harmonii a provázanost s přírodou. Interiér tak může obohatit o dřevo, kámen, hlínu, ratan, konopí a mnoho dalších originálně zpracovaných přírodních materiálů, mezi kterými samozřejmě nesmí chybět bambus. Bambus je téměř zázračná rostlina, která se pyšní nejednou skvělou vlastností, a proto je využitelná v mnoha směrech a oborech. Pojďte se podívat na to, co vám může nabídnout jako doplněk do domácnosti!

Okouzlující vzhled

 bambus

Bambus by vám na první pohled mohl připomínat dřevo. Na druhý už zaznamenáte jedinečné linie a kresby, které vytvářejí okouzlující vzhled bambusových doplňků. Navíc je bambus na rozdíl od dřeva více odolný, lehčí a má antibakteriální vlastnosti, což jej předurčuje k využití v kuchyni. Kuchyně by se mohla opravdu stát takovým malým královstvím bambusových doplňků. Skvěle vám poslouží například bambusová krájecí prkénka, odkapávače, mísy, držáky, lžičky, vidličky, obracečky, tácy, hmoždíře, ale také nože. Nevěříte, že můžete krájet bambusem? Omyl! Bambusové nože patří mezi novinky na trhu, které vás dokonale překvapí svou funkčností, bezpečností a dlouhou životností.

Příroda, která baví

 bambus2

Bambusové doplňky či nábytek nemusíte využívat pouze v kuchyni. Zajímavé a originální doplňky můžete nechat vyniknout v celém domě či bytě. V ložnici si chvíle odpočinku můžete dopřát na bambusové posteli, která vás překvapí designem, ale i komfortem. Obývací pokoj může oživit nepřehlédnutelnými křesly, květináči nebo konferenčními stolky. Na výběr máte z rozmanitých komod, stolů, lehátek nebo skříněk. Bambusový nábytek a doplňky vypadají mohutně, silně ale zároveň elegantně a honosně. Pokud patříte mezi milovníky přírodních materiálů, je bambus spolehlivou a vkusnou volbou, která vás neomrzí ani po letech.

Autor úvodního obrázku:  Fæ

Autor obrázků v textu:  Wicker Paradise

Ohodnoťte post

Napsat komentář